طراحی و ساخت قفل الکترونيکي

رديابي گوشی همراه

كنترل هوشمند چهارراه

طراحی و ساخت مين ياب هوشمند

ادامه 

امضای تفاهم نامه همکاری میان فدراسیون مخترعین و شهرداری کلانشهر تبریز
 
دبیر اجرایی اولین دوره جشنواره ملی ابتکارات و اختراعات در گفت و گو باخبرنگاران گفت: پس از اعلام نتایج داوری اولیه و مشخص شدن طرح های مجازبرای شرکت در نمایشگاه تمام اقدامات برای برگزاری جشنواره محیا شده است.
 
بهزاد لطافت در خصوص امکانات رفاهی تدارک دیده شده برای شرکت کنندگان غیربومی گفت: به منظور رفاه حال شرکت کنندگان غیر بومی دو خوابگاه برای اسکان این افراد آماده شده است.
 
وی درباره نحوه برگزاری نمایشگاه با تاکید بر اینکه روز 18 اردیبهشت تمامغرفه ها در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت ادامه داد: روز 20اردیبهشت آئین افتتاح نمایشگاه با حضور مسئولین کشوری و استانی برگزارخواد شد، روز 21 اردیبهشت داوری نهایی و روز 22اردیبهشت آئین اختتامیه جشنواره با اهدای جوایز به طرح های برگزیده به کار خود پایان خواهد داد.
 
لطافت افزود: در طول برگزاری جشنواره شش کارگاه تخصصی با موضوعات مرتبط به حوزه مخترعین و مسائل مهم شهری برگزار خواهد شد.
 
دبیر اجرایی اولین دوره جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات کلانشهر تبریزدر پایان با اعلام خبر امضای تفاهم نامه شهرداری تبریز و فدراسیونمخترعین در حین برگزاری جشنواره افزود: طبق توافق به عمل آمده در طول جشنواره دکتر رستگار رئیس فدراسیون مخترعین ایران و شهرداری کلانشهر تبریز تفاهم نامه همکاری امضا خواهند کرد.

دبیر اجرایی اولین دوره جشنواره ملی ابتکارات و اختراعات در گفت و گو باخبرنگاران گفت: پس از اعلام نتایج داوری اولیه و مشخص شدن طرح های مجازبرای شرکت در نمایشگاه تمام اقدامات برای برگزاری جشنواره مهیا شده است.

بهزاد لطافت در خصوص امکانات رفاهی تدارک دیده شده برای شرکت کنندگان غیربومی گفت: به منظور رفاه حال شرکت کنندگان غیر بومی دو خوابگاه برای اسکان این افراد آماده شده است و با هماهنگی بعمل آمده تمام تجهیزات رفاهی نیز از طرف شهرداری تامین شده است.

وی درباره نحوه برگزاری نمایشگاه با تاکید بر اینکه روز 18 اردیبهشت تمام غرفه ها در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت ادامه داد: روز 20اردیبهشت آئین افتتاح نمایشگاه با حضور مسئولین کشوری و استانی برگزارخواد شد، روز 21 اردیبهشت داوری نهایی و روز 22اردیبهشت آئین اختتامیه جشنواره با اهدای جوایز به طرح های برگزیده به کار خود پایان خواهد داد.

لطافت افزود: در طول برگزاری جشنواره شش کارگاه تخصصی با موضوعات مرتبط به حوزه مخترعین و مسائل مهم شهری برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی اولین دوره جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات کلانشهر تبریزدر پایان با اعلام خبر امضای تفاهم نامه میان شهرداری تبریز و فدراسیون مخترعین در حین برگزاری جشنواره افزود: طبق توافق به عمل آمده در طول جشنواره دکتر رستگار رئیس فدراسیون مخترعین ایران و شهرداری کلانشهر تبریز به احتمال فراوان تفاهم نامه همکاری امضا خواهند کرد. وی توضیح بیشتر در این خصوص را به جلسه روز شنبه هیئت برگزاری جشنواره با شهردار تبریز موکول کرد.

نور پردازي پل كابلي تبريز

روشنايي بيلبوردهاي جاده اي شيراز

نصب سيستم برق اضطراري (UPS) نداجا

طراحي سيستم اضطراري (LED) براي پتروشيمي تبريز

 ساير پروژه هاي انجام شده