طراحی و ساخت قفل الکترونيکي

رديابي گوشی همراه

كنترل هوشمند چهارراه

طراحی و ساخت مين ياب هوشمند

ادامه 

افتتاح نیروگاه های بادی و خورشیدی تبریز

 

 

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان از آغاز بهره برداری از نیروگاه های بادی و خورشیدی تبریز در هفتمین روز از ایام دهه فجر خبر داد.

به گزارش شبکه خبری اقتصاد ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت نیرو، مهندس "علی بهاریوند" گفت: به مناسبت سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، افزون بر پروژه های شرکت های توزیع منطقه، هفت پروژه با مجموع 265 میلیارد ریال توسط شرکت برق منطقه ای آذربایجان روز یکشنبه 22 بهمن به بهره برداری می رسد. وی بهره برداری از نیروگاه بادی 660 کیلوواتی و نیروگاه خورشیدی 24 کیلوواتی تبریز را با مجموع اعتبار 1/14 میلیارد ریال ازجمله این پروژه ها اعلام کرد و افزود: در این روز همچنین بهره برداری از پروژه های پست 20/132/230 کیلوولت شهر جدید سهند، پست سیار 20/132 کیلوولت شهید سلیمی، خط 132 کیلوولت ورود و خروج خسرو شهر – آذرشهر در پست شهید سلیمی، خط 132 کیلو ولت شهرک شهید سلیمی از محل پست 230 کیلوولت، خط 230 کیلوولت تغذیه پست شهید سلیمی و ورود و خروج خط 230 کیلو ولت در پست کندوان آغاز می شود.

بهاریوند اظهار داشت: در زمان حاضر 52 پروژه در بخش انتقال و فوق توزیع برق در سطح استان آذربایجان شرقی با مجموع چهار تریلیون و 130 میلیارد ریال اعتبار در حال احداث است و به تدریج تا پایان سال 93 تمامی آنها به بهره برداری می رسد. به گفته وی، از این تعداد پروژه 19 مورد در زمینه خط و 33 مورد نیز در زمینه پست های انتقال خواهد بود. وی همچنین به احداث خطوط مهم 400 و 230 کیلوولت در سطح سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل اشاره کرد که کل شبکه برق منطقه آذربایجان را به صورت یک رینگ کامل جهت اتصال از هر طرف، به شبکه سراسری کشور فراهم می کند.

مدیر عامل برق آذربایجان همچنین مجموع اعتبار تملک دارایی برق آذربایجان را در سال جاری افزون بر یک تریلیون و 560 میلیارد ریال اعلام کرد که 745 میلیارد ریال آن مربوط به استان آذربایجان شرقی است.

منبع : مبنا

نور پردازي پل كابلي تبريز

روشنايي بيلبوردهاي جاده اي شيراز

نصب سيستم برق اضطراري (UPS) نداجا

طراحي سيستم اضطراري (LED) براي پتروشيمي تبريز

 ساير پروژه هاي انجام شده