طراحی و ساخت قفل الکترونيکي

رديابي گوشی همراه

كنترل هوشمند چهارراه

طراحی و ساخت مين ياب هوشمند

ادامه 

طراحی و مشاوره خورشیدی

شرکت الکتروفورس با در اختیار داشتن مهندسین مجرب و ارتباط نزدیک آنان با مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی قادر به ارئه خدمات مشاوره و طراحی انواع سیستم های خورشیدی می باشد. به منظور ارزیابی اقتصادی پروژه ها، این شرکت اقدام به برآورد فنی و اقتصادی پروژه ها می نماید و در این حالت پارامترهایی چون بازگشت سرمایه، IRR ، میزان صرفه جویی در مصرف سوخت فسیلی و در نهایت میزان ریسک پذیری پروژه قابل ارائه می باشد.

طراحی و مشاوره
+ محاسبه، طراحی و اجرای انواع سیستم های تاسیساتی گرمایی، سرمایی و تهویه مطبوع در ساختمان ها با انواع کاربری (مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، بهداشتی و ...)
+ مشاوره فنی در جهت انتخاب سیستم تاسیساتی مناسب یا بهبود سیستم های موجود
+ محاسبه، طراحي ، اجراء و تجهيز سيستم هاي خورشيدي
+ طراحی مهندسی، مشاوره و نظارت در زمینه بهينه سازي مصرف انرژي و مديريت انرژی
+ انجام تحليل هاي فني - اقتصادي در زمينه انرژي هاي نو
جهت مشاهده پاسخ برخی از پرسش های رایج در زمینه انرژی خورشیدی و سیستم های مرتبط که برای بسیاری از مشتریان مطرح است، می توانید به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

 

در ادامه نمونه ای کوچک از برآورد هزینه های صرفه جویی شده برای یکی از پروژه ها آورده شده است.

جدول زیر 6 قبض اخیر گاز سال 1390 یک آپارتمان 10 واحدی مسکونی در شهر تبریز را نشان می دهد. در این جدول علاوه بر هزینه گاز مصرفی ساختمان، مقدار قبوض گاز در صورت استفاده از آبگرمکن خورشیدی به جای موتورخانه مرکزی نیز برآورد شده است.

alt

همانگونه که در نمودار ها نیز مشاهده می شود، در صورت استفاده از آبگرمکن خورشیدی، مصرف گاز ساختمان حدود 20 درصد کاهش یافته و بعد از 6 دوره قبض بیش از 6 میلیون ریال صرفه جویی ریالی صورت گرفته است.

 

alt

 

alt


روش درخواست خدمات طراحی و مشاوره
شرکت الکتروفورس در راستای توسعه کاربرد انرژی های تجدید پذیر به ویژه انرژی خورشیدی و جهت پاسخگویی سریع و مناسب به درخواست های مطرح شده در زمینه مشاوره و طراحی سیستم های خورشیدی، اقدام به راه اندازی فرم درخواست مشاوره آنلاین نموده است. در این سیستم مشتریان می توانند با ورود اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ارسال درخواست خود به صورت اینترنتی اقدام نمایند.
این شرکت با استفاده از دانش متخصصان خویش و استفاده از نرم افزار های کاربردی در این زمینه پس از بررسی درخواست های ارسال شده با مشتریان محترم تماس گرفته و ضمن ارائه خدمات مشاوره و طراحی، مشخصات سیستم متناسب با نیاز هر مشتری را ارسال خواهد نمود.

مشتریان محترم می توانند فرم درخواست خود را در قالب PDF دانلود نموده و پس از تکمیل آن را از طریق فکس یا ایمیل ارسال نمایند.

نور پردازي پل كابلي تبريز

روشنايي بيلبوردهاي جاده اي شيراز

نصب سيستم برق اضطراري (UPS) نداجا

طراحي سيستم اضطراري (LED) براي پتروشيمي تبريز

 ساير پروژه هاي انجام شده