طراحی و ساخت قفل الکترونيکي

رديابي گوشی همراه

كنترل هوشمند چهارراه

طراحی و ساخت مين ياب هوشمند

ادامه 

دکوراسیون داخلی و

LED

مبحث استفاده از تکنیک  LED  بهترین گزینه و بهترین جایگزین جهت تامین هر چه بهتر نورهای دکوراسیون ( fantasy ) تبلیغاتی ، زیبایی و سلامتی روح و روان می باشد. استفاده از این تکنیک در منازل مسکونی و دفاتر ، مطب پزشکان فضای داخلی را به شکلی حیرت آور تغییر می دهد و به هرچه زیباتر شدن دکوراسیون داخلی کمک می نماید .

d2

d3

d4

امروزه به دلیل غیر قابل کنترل بودن لامپ هایی همچون نعون ، هالوژن ، رشته ای و ...... همچنین نیاز به تعویض زود به زود این گونه لامپ ها اغلب دکوراتوریست های حرفه ای و طراحان سیستم های آشپزخانه ، طراحان حرفه ای ویترین فروشگاههایی همچون جواهر فروشی ، بوتیک ، آرایشگاه و........ استفاده از LED  را بهترین گزینه برای خود انتخاب کرده اند.

d5

d6

یکی دیگر از دلایلی که استفاده از LEDها در طراحی و ساخت دکوراسیون توسط طراحان مورد توجه قرار گرفته تنوع در شکل، اندازه، رنگ و شدت نوردهی LEDهاست.

d7

LEDها به دلایلی که قبلا ذکر شد مانند کنترل دیجیتال این امکان را برای مصرف کننده فراهم میسازد که برای هر قسمت ساختمان مسکونی یا اداری ، فضاهای اختصاصی یا مشترک به صورت خودکار فضای مورد استفاده روشن ، خاموش ویا شدت نور بر حسب نیاز تغییر کند.

 

همچنین به دلیل یکی دیگر ازمزایایی که قبلا ذکرشد مانند نیاز به انرژی بسیارکم ، این امکان را برای کاربر فراهم می سازد که بدون نیاز به سیستم برق رسانی شهری می تواند حدود 11 ساعت روشنایی در حد یک تیر چراغ برق را تامین کند.

این سیستم نیروی مورد نیاز خود را از انرژی خورشیدی تامین و ذخیره می نماید.

d8

 

نور پردازي پل كابلي تبريز

روشنايي بيلبوردهاي جاده اي شيراز

نصب سيستم برق اضطراري (UPS) نداجا

طراحي سيستم اضطراري (LED) براي پتروشيمي تبريز

 ساير پروژه هاي انجام شده