طراحی و ساخت قفل الکترونيکي

رديابي گوشی همراه

كنترل هوشمند چهارراه

طراحی و ساخت مين ياب هوشمند

ادامه 

روشنایی و درخشندگی از کاربردهای بدیهی نور به منظور رسیدن به اهداف کارکردی و اثرات زیبایی شناختی آن می باشد.

روشنایی مناسب می تواند علاوه بر بهبود بازدهی کار در فضا و افزایش جذابیت محیط ،اثرات روانشناختی مثبتی بر کاربران داشته باشد. یکی از اصول نورپردازی صحیح ،روشنایی هماهنگ با نوع کاربری فضاست که در پروژه های مختلفی نظیر محیط نمایشگاهی ،مراکز پزشکی ،دفاتر اداری ،آثار باستانی ،مجموعه های مسکونی ،برجهای تجاری ،فضاهای تفریحی و آموزشی ،رستورانها و همچنین نورپردازی محلهای عمومی مورد نیاز است.

نورپردازی ساختمانها به دو بخش کلی نورپردازی داخلی و نورپردازی خارجی بنا تقسیم می شود که در هر دو مورد کاربری پروژه مهمترین عامل تعیین کننده نوع و شدت روشنایی می باشد.

نورپردازی داخلی ساختمانها که معمولا با استفاده از وسایل و منابع نوری تامین میشود یکی از مباحث کلیدی معماری داخلی محسوب می شود. از سوی دیگر در پروژه های محوطه سازی نور یکی از ابزارهای غیر قابل تفکیک است که بسیار مورد توجه طراحان و معماران قرار دارد.اگرچه نورپردازی داخلی تاثیر قابل ملاحظه ای بر بهبود کاربری دارد ،نورپردازی خارجی هر بنا نه تنها تاثیر بسزایی بر سیمای شهری پیرامون خود دارد بلکه اگر به شکل درست طراحی و اجرا شود می تواند در کل شهر همچون نگینی بدرخشد و خود را از فواصل دور نمایان سازد. همانطور که میدانید چشمهای بیننده قادر به تشخیص زیبایی هستند بنابراین با نورپردازی نمای خارجی ساختمان این فرصت در اختیار مالکان قرار می گیرد تا زیبایی پروژه خود را شب هنگام نیز در معرض نمایش قرار دهند.

با روش و شیوه خاصی که در نورپردازی نمای هر بنایی اختصاص داده می شود ،شخصیت منحصر به فردی برای آن تعریف شده و مسلما با استفاده از سیستمهای جدید نورپردازی هوشمند و مدرن ،این ویژگی بارزتر خواهد شد.

             

نور پردازي پل كابلي تبريز

روشنايي بيلبوردهاي جاده اي شيراز

نصب سيستم برق اضطراري (UPS) نداجا

طراحي سيستم اضطراري (LED) براي پتروشيمي تبريز

 ساير پروژه هاي انجام شده