طراحی و ساخت قفل الکترونيکي

رديابي گوشی همراه

كنترل هوشمند چهارراه

طراحی و ساخت مين ياب هوشمند

ادامه 

نور پردازي مدرن با ال اي دي  (LED) 

 

نورپردازی مدرن با استفاده از لامپها و چراغ‌های سنتی آغاز و بوسیله طراحی‌های بینظیر، پیچیده و بسیار خلاقانه تکوین یافت. تعداد بیشماری از سایتها اطلاعاتی در مورد نورپردازی امروزی و مدرن و انواع چراغ‌های رنگارنگ و پرجلوه دراختیار شما قرار می‌دهند. بطور مثال شخص میتواند لامپها و چراغ‌های معمولی خود را با لامپ‌های مکعب شکل که دو حباب گرد را به شکل شاخه‌های یک گل نگه داشته است، جایگزین کند.  

همچنین شخص میتواند لوسترهایی را تهیه کند که بسیار شبیه نمایش آتش بازی و شاید شبیه سیاره‌های مختلف یک مدار هستند، تهیه کند.
شمعدان‌های دیواری سه‌تایی وجود دارند که می‌توان در حمام‌ها و ورودی‌ها استفاده کرد و علاوه بر آن می‌توان از لامپ‌هایی که در جنگ ستارگان مورد استفاده قرار گرفته‌اند نیز تهیه کرد.

نور پردازي مدرن

امروزه گسترده و تنوع نورپردازی مدرن به شخص فرصت ابراز شخصیت منحصر بفرد خود را می‌دهد و از مفهوم نورپردازی مدرن فراتر می‌رود.
از آنجایی که ما تلاش فراوانی برای صرفه جویی در مصرف انرژی داریم، جزء دیگری در لوازم نورپردازی مدرن خواهیم داشت که اهمیت فراوانی نیز دارد و آن استفاده از لامپ‌های کم مصرف میباشد که اخیراً به گرایشی همگانی تبدیل شده است.
چندی پیش اعلام شد که ساختمان کنگره امریکا تمام لامپ‌های خود را با لامپهای کم مصرف که حدود 70درصد کمتر از لامپ‌های معمولی انرژی مصرف می‌کنند، تعویض کرده. و این یعنی صرفه جویی زیاد برای مالکان خانه‌ها چراکه این لامپها حدود ده هزار ساعت یا ده سال بیشتر از لامپهای معمولی عمر میکنند.
خواه شما در حال خرید چراغ‌های رومیزی، پنکه‌های سقفی چراغدار یا چراغ‌های خواب چراغ‌های روشنایی اتاق نشیمن، و چراغ‌های مورد استفاده در بیرون منزل باشید، باید به این نکته توجه داشته باشید که چراغ‌هایی را انتخاب نمایید که باعث کمک به پیشبرد حفظ منابع انرژی دنیا می‌شوند.
همچنین برای صرفه جویی در مصرف انرژی بهتر است بعد از خارج شدن از اتاق چراغ آن را خاموش نمایید. شاید روز 25 مارس 2008 را بخاطر بیاورید که در آن میلیونها نفر در سراسر دنیا برای گرامی داشت روز «ساعت زمین» (Earth Hour) تمام چراغ‌های خود را خاموش کردند. و هدف از این برنامه کاهش گازهای گلخانه‌ای به مقدار 5درصد بود و نتایج آن بسیار قابل توجه بود.

نورپردازي

تا هنگامی که نورپردازی مدرن پیشگام میباشد (وجود دویست هزار سایت در این زمنیه دلیلی به صحت این گفتار میباشد)، و تا هنگامی که تمایل به استفاده روزافزون از چراغ‌های آویزان چراغ‌های دیواری و چراغ‌های معلق (Pendant) در بین افراد بیشتر می‌شود. توجه به صرفه جویی انرژی و کاهش تولید گازهای گلخانه‌ای در جهان امری ضروری است. اگرچه سیستم‌های روشنایی مدرن قدری گران میباشند اما با استفاده از لامپ‌های کم مصرف در آن، هم در مصرف انرژی و هم در میزان هزینه خود صرفه جویی کنید.
درواقع با استفاده از طراحی‌های خلاقانه موجود، لامپ‌های کم مصرف به راحتی در این سیستم مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین جلوه و نمایی خاص به لوازم منزل شما می‌بخشد.

 

نور پردازي پل كابلي تبريز

روشنايي بيلبوردهاي جاده اي شيراز

نصب سيستم برق اضطراري (UPS) نداجا

طراحي سيستم اضطراري (LED) براي پتروشيمي تبريز

 ساير پروژه هاي انجام شده